מדיניות ביטול עסקה, החזרות והחלפות

ביטול העסקה, החזרות או החלפת המוצר

מכל סיבה שהיא, שלא עקב פגם במוצר או בשירות או עקב אי התאמה בין הפרטים שנמסרו למוצר או השירות, עליכם להביא (או לשלוח על חשבונכם) את המוצר אלינו באריזתו המקורית ללא שימוש, פגם או נזק למחסני חברת בייביקו בתאום טלפוני מראש ובשעות הפעילות ואז לבחירתכם:

  1. לאחר החזרת המוצר יינתן מוצר חליפי או מוצר שווה ערך (ללא עלות המשלוח) ללא דמי טיפול או דמי ביטול ובמידה ותבקשו משלוח עבור המוצר החליפי תחויבו בעלות במשלוח.

  2.   זיכוי לפי אמצעי התשלום בו בוצעה הרכישה (או לחשבון בנק מבצע ההזמנה)  בניכוי דמי ביטול על פי חוק בשיעור של 5% ממחיר הטובין או מערך השירות או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם בתוספת עמלת האשראי, במידה והעסקה בוצעה באשראי ובמידה ובהזמנה המקורית המשלוח היה בחינם ינוכו 30 ₪ מגובה ההחזר.

חלון הזמן שבו יש להחזיר או להחליף מוצר הנו עד 30 יום ממועד קבלת המוצר ועם הוכחת קניה (חשבונית) בתנאי שלא נעשה בו שימוש ובאריזתו המקורית.

ביטול עסקה לפני קבלת המוצר

חלון הזמן האפשרי לביטול עסקה לפני קבלת המוצר הנו עד הוצאת המשלוח ממחסננו. אנו עושים את כל המאמצים להוציא את ההזמנות בהקדם אפשרי כחלק מתודעת השירות.

עם הוצאת המשלוח נשלחת הודעת דואר אלקטרוני ללקוח שהמשלוח יצא והנו בדרכו ללקוח.

לאחר מועד הוצאת המשלוח לא ניתן לשנות יעד או לבטל את העסקה ללא קבלת המוצרים על ידי הלקוח והחזרתם וכל הכרוך בכך.

הדרך הטובה ביותר לבטל את עסקה לפני קבלת המוצר הנה ליצור קשר טלפוני, למספר 03-6822193, בשעות הפעילות ומעבר לשעות הפעילות לשלוח הודעה דרך צור קשר או למייל info@babyco.co.il או שימוש באפליקציית WhatsApp בעזרת הלינק שמופיע על המסך או בתחתית העמוד (בנייד) למספר טלפון 03-6822193.

בביטול עסקה באופן כזה יהיה זיכוי לפי אמצעי התשלום בו בוצעה הרכישה  בניכוי דמי ביטול על פי חוק בשיעור של 5% ממחיר הטובין או מערך השירות או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם בתוספת עמלת האשראי, במידה והעסקה בוצעה באשראי.

במקרה של פגם במוצר או בשירות או עקב אי התאמה בין הפרטים שנמסרו למוצר או השירות נא פנו אלינו באחד מדרכי ההתקשרות בדף צור קשר ונטפל בבעיה באופן מידי.

חשוב

לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט (כרטיסי חיוב מידי), ולכן בעלי כרטיסי דיירקט זכאים לקבלת זיכוי לשימוש באתר בלבד (יש לבחור באמצעי תשלום טלפוני).

לא ניתן להחזיר פריט בודד שנרכש כחלק מערכה, אלא רק את הערכה כולה על כל פריטיה.

מוצר שנרכש במבצע או בחלק מחבילה במבצע יזוכה עלפי חלקו היחסי ולא עלפי עלות הרכישה המלא של המוצר.

מלאי המוצרים באתר מעודכן! ההזמנות יוצאות ממחסננו תוך יום עסקים אחד ואם ניתן עוד באותו היום!

אם מצוין שהמוצר אזל במלאי משמע הוא יחזור למלאי בעתיד הקרוב. אנא חזרו בעוד מספר ימים לבדוק.

במידה והמערכת אינה מאפשרת להזמין את הכמות שאתם מעוניינים בה נא ליצור קשר.

לוגו WHATSAPP
מבצע בטיחות - מתנה בקניה מעל 100 שח