תנאי שימוש באתר

אתר זה - https://www.babyco.co.il (להלן "האתר") - שייך לחברת בייביקו בע"מ ח.פ. 513755041 מאזור התעשיה נוף הארץ, כפר קאסם (להלן "בייביקו") והנו באחריותה הבלעדית של החברה. האתר נועד לשימוש מסחרי ע"י לקוחות החברה. נאסר על המשתמש להכניס שינויים, להעתיק, להפיץ, לשדר, להציג, לבצע, לשכפל, לפרסם, להנפיק רישיון, ליצור עבודות נגזרות או למכור פרטים מפרטי המידע, התוכנה, המוצרים או השירותים שמקורם באתר זה. בחנות הוירטואלית, תתאפשר רכישה קמעונאית של מוצרי החברה. מבלי לגרוע מן האמור לעיל, יתכנו מוצרים ו/או שירותים מספקים וספקי משנה שונים נוספים.

תקנון זה מפרט את הכללים לשימוש באתר וביצוע רכישות. תקנון זה מהווה חוזה מחייב בין הלקוח לבין בייביקו. אנא קראו את תקנון זה מאחר ושימושכם באתר וביצוע הרכישות מהווה הסכמה לכללים המפורטים בתקנון זה. לקוחות מתחת לגיל 18 מחויבים לקבל הסכמת האפוטרופוס החוקי שלהם טרם שימוש באתר, בהיעדר הסכמת האפוטרופוס אין לקטין זכות לבצע רכישה או לבצע שימוש באתר.

בייביקו שומרת לעצמה את הזכות לשנות או לעדכן את הכתוב בתקנון ובכלל זה תנאי השימוש, משלוחים ותשלומים מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך בהודעה מראש ובכפוף לכל דין. מבלי לגרוע מן האמור, על שינויים מהותיים החברה תדאג לפרסם במקום בולט באתר מידע בנוגע לשינויים, במידה ויהיו כאלו.
 

מסמך זה מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד וההתייחסות הינה לשני המינים כאחד. בכל מקום בו מנוסח תוכן האתר בלשון יחיד ההתייחסות הינה ליחיד או רבים לפי העניין המדובר.

 

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה באמצעות טל. 03-6822193 או בדואר אלקטרוני info@babyco.co.il  או בדף צור קשר.

כתובת למשלוח דואר:
בייביקו בע"מ
תא דואר 65112 תל אביב 6165002

היצע המוצרים באתר

בייביקו רשאית לשנות את היצע המוצרים ומגוונם, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל הודעה מוקדמת.

מידות, צבעים ונראות המוצרים באתר

כל המידות המצוינות באתר בהתייחס למוצרים הם לפני כביסה או טיפול אחר.

בייביקו עושה כמיטב יכולתה להציג את תמונת המוצר במדויק אך תיתכן שונות בין התמונה לבין המוצר שיסופק. הצבעים המוצגים באתר מייצג כמיטב האפשרי את המוצרים בפועל אך יתכנו הבדלים בין המוצרים באתר למוצרים בפועל. ללקוח לא תהיה כל טענה כנגד החברה בעניין זה.

מחירים באתר

כל המחירים המצוינים באתר הנם בש"ח ויכולים להשתנות מעת לעת ללא הודעה מוקדמת, אך, לאחר ביצוע ותשלום בגין ההזמנה לא ישתנה המחיר למוצרים שבהזמנה עד לאספקתם.

למען הסר ספק - כל המחירים המצוינים באתר כוללים מע"מ כחוק ואינם כוללים דמי משלוח - מידע מלא לגבי עלויות ואופן המשלוחים ניתן למצוא כאן, כמובן שניתן לבצע איסוף עצמי ממחסן מרכזי, באזור התעשייה נוף הארץ, ללא כל חיוב עבור המשלוח.

שימוש ושיטות הקניה באתר המכירות (החנות הוירטואלית)

בייביקו מאפשרת ללקוחת לרכוש מוצרים באתר, עבור כל מוצר ניתן למצוא מידע מלא ככל הניתן בדף המוצר. במידה והלקוח מעוניין במידע נוסף עליו להתקשר במייל או בטלפון טרם הקניה. התמונות באתר הן להמחשה בלבד ויתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר לבין המוצרים הנמכרים בפועל.

מדי פעם בייביקו תציע מבצעים באתר אשר יכולים להיות מוגבלים למוצר או מוצרים או דגם ספציפי והחברה שומרת לעצה זכות להתחיל, להפסיק, להגביל או לשנות את המבצעים ללא כל הודעה מוקדמת.

החברה שומרת לעצמה זכות לשלוח תזכורת בדואר אלקטרוני ללקוחות אודות סל הקניות הנטוש.

אופן ביצוע הזמנה

לאחר בחירת מוצר יש להוסיף את המוצר לסל הקניות ומשם לביצוע הרכישה, יש לבחור באופן האספקה ושיטת התשלום המועדפת, בשלב זה יתווספו להזמנה דמי המשלוח, בהתאם אפשרות המשלוח שנבחרה ויוצגו בנפרד.

חברת בייביקו עושה כל מאמץ כדי שמלאי המוצרים יהיה זמין ומעודכן באתר ובכך להימנע ממצב שבו תתבצע הזמנה עבור מוצרים שאינם במלאי. החברה אינה מתחייבת שמוצר שנגמר במלאי יחזור למלאי ובמידה ומלאי המוצרים ייגמר ובייביקו לא תוכל לספק את ההזמנה, נציג מטעמה ייצור קשר עם הלקוח טרם ביטול העסקה ותוך 2 ימי עסקים ממועד ביצוע ההזמנה. במידה ולא יימצא פתרון מקובל על הלקוח בייביקו תבטל את ההזמנה ותזכה את הלקוח במלוא עלות ההזמנה. ביצוע ההחזר של התשלום ומועד החזרת הכספים תלוי בחברות האשראי הקשורות בעסקה וזאת בתנאי שבוצע חיוב בפועל.

במידה וישנם שאלות או מידע חסר בזמן ביצוע ההזמנה הלקוח מוזמן ליצור קשר עם שירות לקוחות כדי לקבל את כל המידע החסר.

חוסר מידע במעמד הזמנה לא יהווה עילה לביטול הזמנה.

נציגי שירות לקוחות יעמדו לרשות הלקוחות בשעות הפעילות כפי שמפורסם באתר.

תשלום באתר

ניתן לשלם עבור הזמנות באתר באמצעות כרטיסי אשראי ישראלים (למעט כרטיסי אמריקן אקספרס - ניתן לשלם דרך PayPal -אין צורך בפתיחת חשבון), Paypal או בתאום טלפוני במזומן במעמד האיסוף העצמי בלבד. בייביקו שומרת לעצמה זכות לשנות, להוסיף או לגרוע אמצעי תשלום. במקרה בו הלקוח ביקש תשלום טלפוני, נציג בייביקו יפנה ללקוח בטלפון לקבלת פרטי אשראי לביצוע החיוב. במקרים בהם יש צורך בהתערבות בתהליך הגביה מניין הימים לביצוע ההזמנה מתחיל מיום הסדרת התשלום. במקרה של תשלום בטלפון והלקוח לא יסדיר תשלום בהזמנה תוך 7 ימים ממועד ביצוע ההזמנה בייביקו תוכל לבטל את ההזמנה ולחייב את הלקוח בדמי ביטול על פי חוק הגנת הצרכן.

הבהרה בנושא אבטחת פרטי כרטיס אשראי: בכל אופני התשלום אנו לא שומרים את פרטי כרטיס אשראי במאגר כלשהו. מובהר כי התשלום מטופל באמצעות חברת האשראי וכי הנתונים מועברים באופן מוצפן בלבד. אין לחברת בייביקו גישה ו/או מידע לגבי פרטי כרטיס האשראי הנמסרים על ידך בעת התשלום.

ברכישות מעל 500 ₪ בעל כרטיס האשראי אשר שילם עבור ההזמנה חייב להציג תעודה מזהה ואת כרטיס האשראי עמו שולמה ההזמנה במעמד איסוף עצמי.

בעסקאות מעל 500 ₪ בייביקו שומרת לעצה את הזכות לבקש עותק של התעודה המזהה של הרוכש לצורכי אימות. עותק זה ישמר אצל בייביקו לתקופה של עד שנה ממועד הרכישה ולא ייעשה בו כל שימוש למעט אימות פרטי הרוכש.

 

מסירת פרטים או מידע כוזב הנה עבירה פלילית והעובר עבירה זאת צפוי להליכים פליליים ואזרחיים.

משלוחים או איסוף עצמי

איסוף עצמי יהיה ללא עלות,יתבצע רק לאחר תיאום מול בייביקו ובשעות הפעילות. הקונה או מי מטעמו יגיע עם אמצעי תשלום בו בוצעה הרכישה והודעת הדוא"ל לאיסוף ההזמנה. ניתן יהיה לאסוף הזמנה באופן עצמאי והחל מ-2 ימי עסקים לאחר ביצוע ההזמנה או קודם לכן באם נמסר ללקוח שהזמנתו מוכנה או בתאום איתנו. בייביקו אינה אחראית להזמנה שלא תיאסף תוך 10 ימי עסקים לאחר קבלת ההודעה בדואר אלקטרוני. חשבון הלקוח לא יזוכה בגין התשלום עבור חבילה שלא נאספה.

משלוח יהיה בעלות משתנה לפי שווי הקניה ותחושב בנפרד לכל הזמנה. עלות המשלוח נקבעת בתהליך התשלום. המשלוחים מתבצעים במדינת ישראל בלבד ועל פי זמינות משלוחים של חברות המשלוחים. במידה ולא ניתן לספק משלוח ליעד הלקוח, החברה שומרת לעצמה זכות לבטל את העסקה ולהשיב את התשלום המלא. טרם ביצוע הביטול ותוך 2 ימי עסקים ממועד ביצוע ההזמנה נציג חברת בייביקו ייצור קשר עם הלקוח בנושא ביטול ההזמנה. ביצוע ההחזר של התשלום וזמן החזרת הכספים תלוי בחברות האשראי הקשורות בעסקה ויתבצע כזיכוי באותו אמצעי תשלום. 

הזמנה המיועדת למשלוח תצא מהמחסן, בדרך כלל, תוך יום עסקים אחד ותגיע לבית הלקוח (ניסיון אספקה ראשון) או נקודת הפצה תוך 7 ימי עסקים ממועד תשלום מלא של ההזמנה. ימי עסקים יחשבו ימי א-ה ללא ימי שישי, שבת, ערבי חג, חגים (כל הדתות הנהוגות בישראל) ויום ההזמנה. הזמנה שתתבצע לאחר השעה 12:00 בצהריים תחשב כאילו התבצעה ביום העסקים הבא.

בתקופת מגיפת נגיף הקורונה (Covid-19) יתכנו עיכובים בלתי צפויים באספקות הנובעים בעקבות ההתאמות הנדרשות הן מעובדי החברה והן מספקי השירות של החברה (שירות המשלוחים וכדומה). בתקופה זאת יתכנו עיכובים וזמן המשלוחים עלול לעלות על 7 ימי העסקים. אנא קבלו זאת בהבנה ובידיעה שנעשה כל מאמץ כדי שהמשלוח יגיע אליכם בהקדם אפשרי תחת תנאי השוק הבלתי צפויים.

למען הסר ספק המשלוחים מתייחסים לכתובת בישראל. 

אין אפשרות לבצע משלוחים לתיבות דואר.

במידה והלקוח יסרב לקבל את המוצרים או מספר הטלפון או הכתובת שנמסרה במעמד ההזמנה לא יהיו נכונים וההזמנה תוחזר לבייביקו ינוכה מגובה הזיכוי דמי הובלה מלאים נוספים (החזרת משלוח לבייביקו). חברת בייביקו לא תהייה אחראית לכל איחור, עיכוב או אי-אספקה שנגרם מכוח עליון או מאירועים שאינם בשליטתה המלאה לרבות שביתות, מזג אויר, אירועים בטחונים ואחרים או כאלו הקשורים בלקוח.

ביטול עסקה

פרטים מלאים בנוגע למימוש אפשרות ביטול עסקה יש לקרוא בדף מדיניות ביטול עסקה, החזרות והחלפות.

 

באופן כללי יאמר שעלפי חוק הגנת הצרכן במידה והלקוח בחר לבטל עסקה שלא עקב פגם במוצר או בשירות או עקב אי התאמה בין הפרטים שנמסרו למוצר או השירות רשאית החברה לגבות 5% ממחיר המוצר או השירות או 100 ₪, לפי הנמוך מבינהם. למען הסר ספק, חישוב מחיר המוצר אינו כולל את דמי המשלוח ובנוסף ינוכה עמלת האשראי במידה והעסקה שולמה בכרטיס אשראי. במקרה של ביטול עסקה על פי האמור לעיל על הלקוח להחזיר, על חשבונו, את המוצר באריזתו המקורית ללא שימוש, פגם או נזק למחסני חברת בייביקו בתאום טלפוני מראש ובשעות הפעילות.

הודעת ביטול עסקה ניתן להעביר בטלפון, דואר רשום, דואר אלקטרוני, בפקס או בדף קשר באתר.

על הודעת הביטול להכיל את שמו של הלקוח, מספר תעודת זהות, פרטי התקשרות וכן פרטי הזמנה.

על אף האמור, כפי שצוין בחוק הגנת הצרכן, צרכן שהוא אזרח ותיק, אדם עם מוגבלות או עולה חדש כהגדרתם בחוק הגנת הצרכן אשר התקשר בעסקת מכר מרחוק יוכל לבטל את העסקה, בהתאם לכללי הביטול, בתוך ארבעה חודשים מיום מסירת הנכס או מיום קבלת המסמך עם פרטי העסקה לפי המאוחר. אפשרות ביטול זו רק אפשרית אם ההתקשרות בעסקה כללה שיחה בין העוסק לצרכן.


בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, המוצר יוחזר על חשבון החברה, באופן שיתואם על הלקוח.

רשימת תפוצה

ניתן להירשם לרשימת התפוצה של חברת בייביקו ולקבל מעת לעת מידע פרסומי, מבצעים או אחר מהחברה. בייביקו לעולם לא תעביר את פרטי ההתקשרות שנמסרו לה לצד שלישי אלא למטרת ביצוע פעולות בשם בייביקו. ניתן כמובן לבקש הסרה מרשימת התפוצה באמצעות פעולה פשוטה של משלוח דואר אלקטרוני לכתובת: info@babyco.co.il

.

איסור על שימוש בלתי חוקי או אסור 

כתנאי לשימוש באתר זה הנך מתחייב כלפי בייביקו שלא לעשות שימוש באתר זה לשום מטרה בלתי חוקית, ולשום מטרה האסורה על פי התנאים, ההתניות וההודעות הכלולים במסמך זה. 

היעדר אחריות 

המידע, התוכנה, המוצרים והשירותים הכלולים באתר זה עשויים להכיל אי דיוקים או שגיאות דפוס ויתכן שהדוגמאות והצבעים של המוצרים בפועל יהיו שונים מהנראה באתר עקב שינויים באופן התצוגה. בייביקו ו/או ספקיה רשאים להכניס בכל עת שיפורים ו/או שינויים באתר. 

בכל מקרה, לא תחול על בייביקו ו/או ספקיה השונים אחריות בגין נזק ישיר, עקיף, דמי נזיקין עונשיים, נזק מקרי, מיוחד או תוצאתי, או כל נזק אחר מסוג ומין, לרבות דמי נזיקין בגין אובדן שימוש, אובדן נתונים או אובדן רווחים, הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא בשימוש או בביצועי אתר זה, בעיכוב בשימוש או באי יכולת להשתמש באתר באספקה או באי אספקה של שירותים שאינם מסופקים ישירות באמצעות בייביקו או בכל מידע, תוכנה, מוצר, שירות וגרפיקה נלווית שהושגו באמצעות אתר זה, או הנובעים בכל דרך אחרת מן השימוש באתר זה, בין שהדבר מבוסס על חוזה, ובין על דיני נזיקין, אחריות מוחלטת או כל דבר אחר, אפילו אם נודע לבייביקו המפעילה או למי מספקיה על האפשרות של דמי נזיקין כאמור. 

כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו תיעשה על אחריותם הבלעדית והמלאה של המשתמשים. 

אם אינך שבע רצון מאתר זה או מאחד מתנאי השימוש, הסעד היחיד והבלעדי העומד לרשותך הוא הפסקת השימוש באתר.

התכנים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי 

התכנים המופיעים באתר זה נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר עצה, חוו"ד מקצועית או תחליף להסתייע עם מומחה. בכל מקרה, אין להסתמך על ייעוץ או עצה שנתקבלה באמצעות אתר זה לצורך קבלת החלטות בנושאים רפואיים, אישיים, משפטיים או אחרים, אלא יש להתייעץ עם בעל מקצוע בנושא על מנת להתאים הייעוץ לנסיבות המיוחדות של המקרה. מטרת התכנים המופיעים באתר היא לסייע למשתמש להרחיב את בסיס הידע האישי שלו ולאפשר לו לדעת יותר, בטרם הוא פונה למומחה. לעתים, התכנים מבטאים אסכולה מסויימת או דעה אישית של הכותב בלבד. התכנים באתר, תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה, ולכן יש להתייחס אליהם במידת הזהירות הנדרשת. 

ככל שהדברים נוגעים לעצה רפואית, הרי שבמקרה חירום אין להסתמך על עצה שניתנה באתר, אלא יש לפנות לרופא או לבית חולים לקבלת עזרה רפואית. במקרים רבים שיהוי בפנייה לטיפול רפואי עלול להיות מסוכן ואף קטלני. 

החומר הרפואי הכלול באתר מבוסס על המידע הרפואי הקיים בישראל וניתן על-ידי רופאים בעלי רשיון ישראלי רק אם צויין מפורשות שהעצה ניתנה על ידי רופא. 

אינך מורשה לעשות שימוש בשירותים הניתנים באתר זה, אם אינם חוקיים במדינה בה את/ה שוהה כעת או שממנה את/ה מתחבר/ת לרשת האינטרנט. כל סכסוך ו/או תביעה משפטית הינם בסמכותם הבלעדית של בתי המשפט המוסמכים במדינת ישראל ועל פי הדין הישראלי (ראה מטה מקום שיפוט).

מדיניות הגנה ופרטיות

האתר הנו מאובטח בטכנולוגיית SSL.

בייביקו שומרת על פרטיות הלקוחות ומשתמשי האתר. כל מידע שתתבקשו למסור, למעט פרטי אשראי שלא נשמרים כלל, כדי לבצע את ההזמנה ישמר בחברה. במידה ומידע זה ישמש רשימת תפוצה להעברת מסרים פרסומיים, זכותך לבקש הסרה מרשימת התפוצה. בכל מקרה לא תתבצע פניה פרסומית ללקוח שלא נרשמו לרשימת התפוצה. בייביקו לא תעביר ולא תמכור את פרטיכם לאף גורם צד שלישי, למעט, שימוש לצורכי בייביקו בלבד.

ייתכן ותתבקש לפתוח שם משתמש באתר לביצוע הזמנות. במעמד זה תתבקש לבחור סיסמה וזאת אחריות המשתמש לשמור על סיסמה זאת ויובהר שבייביקו לא תהייה אחראית עם נעשה שימוש בסיסמה על ידי מי שלא הורשה לכך. למען הסר ספק, הסיסמה לא נגישה לבייביקו או לעובדיה.

מובהר כי התשלום מתבצע באמצעות חברות האשראי וכי הנתונים מועברים באופן מוצפן בלבד ואין לבייביקו גישה ו/או מידע אודות פרטי כרטיס האשראי הנמסרים על ידך בעת ביצוע התשלום.

 

בייביקו רשאית לאסוף מידע אישי ומידע סטטיסטי באופן אוטומטי כולל מידע בנוגע לביקורים, צפייה בתכנים והזמנות או כל שימוש שתעשה בשירותים באתר. מידע זה עלול לכלול פרטים בנוגע לאיזור השירות וכתובת ה-IP שממנו נעשה שימוש באתר, מערכת ההפעלה, מזהה הדפדפן, נתוני מיקום, סוג דפדפן, הגדרת שפה ומידע דומה. החברה רשאית לאסוף מידע זה באמצעות שימוש ב- cookies, קבצי רישום LOG. המידע כאמור נשמר במערכות מחשב של בייביקו ומשמש אותה לניתוח, בקרה, פיקוח והפקת מסקנות. ללא הסכמה לתנאי זה לא ניתן יהיה לתת שירות באתר בייביקו.

במידה והנכם מעוניינים אתם רשאים לבקש לעיין או למחוק את כל הפרטים שלכם שנשמרו אצלנו בפניה במייל או בדף צור קשר ונפעל מיידית למחיקת כל המידע שלכם אשר בידינו.

למען הסר ספק - פרטי אשראי לא נשמרים במחשבי בייביקו בע"מ.

זכויות קניין רוחני 

מלוא זכויות הקניין הרוחני באתר, לרבות זכויות היוצרים בעיצוב, בקוד המחשב המפעיל את האתר ובכל קובץ גרפי, טקסטואלי, או מולטימדיה המצויים באתר (להלן: "התכנים") הינן של בייביקו או ממי שנרכשו בלבד ובמקרה זה אין לבייביקו זכויות קניין אלא זכות להשתמש או להציג. חל איסור מוחלט להעתיק ו/או לשכפל ו/או להפיץ ו/או לפרסם ו/או להשתמש בתכנים המוצגים באתר ו/או לעשות בהם כל פעולה, במישרין או בעקיפין, המהווה הפרה או פגיעה בקניין הרוחני של החברה, אלא אם החברה התירה זאת במפורש בכתב ומראש.

מקום שיפוט 

על השימוש באתר זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי בגין עניין הנובע משימוש באתר יהיה בתי המשפט המוסמכים בישראל במחוז תל- אביב בלבד. 

עדכון אחרון של המסמך: 12/05/2021